HayaTsal_-_♠--ForuMmUm-Hayatı Daha Güzel Etmek İçin Burdayız...

>>>SitemiZe Üye Değil Yada Giriş Yapmamışsanız Lütfen Üye Olun Yada Giriş Yapınız.<<<

>>>SitemiZe Üye Değil Yada Giriş Yapmamışsanız Lütfen Üye Olun Yada Giriş Yapınız.<<<
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:: Bilgi Eğlence Oyun Portalı :: yAşam Kaynağı HayaTsal-___ForumMum

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapSyAhmet

birinci rekatta biraz şaşırdı

YazarMesaj
betüll
Developer(Destekçi Üye)
Developer(Destekçi Üye)
betüll

Kadın
İş/Hobiler : kitap okumak - müzik dinlemek-şarkı söylemek- bilgisayarda takılmak vb.
Lakap : betüş
Ruh Hali : birinci rekatta biraz şaşırdı Melek10wp3
TeCrübe Puanı :
birinci rekatta biraz şaşırdı Left_bar_bleue48 / 10048 / 100birinci rekatta biraz şaşırdı Right_bar_bleue

Deneyim Puanı :
birinci rekatta biraz şaşırdı Left_bar_bleue40 / 10040 / 100birinci rekatta biraz şaşırdı Right_bar_bleue

birinci rekatta biraz şaşırdı Empty
MesajKonu: birinci rekatta biraz şaşırdı   birinci rekatta biraz şaşırdı EmptySalı Şub. 24, 2009 5:26 pm

[center][b][b]zamanın birinde Erzurumdan bir grup insan Hacca gitmek için yola çıkmışlar.. Van'a gelmişler. Van'in bir köyünde konaklamaya karar vermişler.O köyünde imami yokmuş. Köylüler aralarında konuşmuşlar ve Erzurumdan çıkıp hacca giden bu topluluktan birini imam yapmaya karar vermişler. Hem erzurumlu hemde hacca gıdıyorlarsa boş insan değiller dıye düşünmüşler. Nitekim yapılan teklifi içlerinden birisi kabul etmiş. Her yıl 400 koyun verılecekmış imama. Adam hacca gidip masraf yapacağima burda kalip yalandan imamlik yapar her yıl 400 koyun sahibi olurum dıyerek işe başlamış. İmam başlamış namazi kıldırmaya.ERZURUMDAN ÇIKTIM YOLA VANDA VERDIM MOLA 400 KOYUN VERDILER BANA ALLAHU EKBER... bu günlerce böyle devam etmiş.koyluler aralarında ya bu imam yanlış kıldırıyor yada eskısı dıyerek müftüye sormaya karar verırler. Sayın müftü de meşhur OF'LU.Müftüye durumu anlatmışlar.müftü köylüye siz gidin imama çaktırmayın ben namaz da orda olacağim demiş.ve de namaz vaktı müftü de camıde imam yıne başlamış ;ERZURUMDAN ÇIKTIM YOLA VANDA VERDIM MOLA 400 KOYUN VERDILER BANA ALLAHU EKBER der ve arkada ÖHÖ...ÖHÖ..diye bir ses gelir ve imam yakalandım galıba diye korkmaya başlar.ikinci rekatta bu sefer.. ERZURUMDAN ÇIKTIM YOLA VANDA VERDIM MOLA 400 KOYUN VERDILER BANA YARISI SANA YARISI BANA...ALLAHU EKBER.. dıyerek sözlerını değiştırır.namaz bıtınce köylü müftüye dönerek imamim namazı doğru kıldırıp kıldırmadığını sorar... MÜFTÜ:HAÇAN BİRİNCİ REKATTA BİRAZ ŞAŞİRDİ AMA İKİNCİ REKATTA İŞİ
DÜZELTTİ
...der[/[/center]b][/b]
http://www.hayatsal.forummum.com

birinci rekatta biraz şaşırdı
1 sayfadaki 1 sayfası